Квіти з полімерної глини

1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Квіти з полімерної глини — що це?

Майстер-клас зі створення бутонів квітів з полімерної глини. Це м'який матеріал, який твердне при температурі 100-130 С. Його «податливість» дозволяє створювати витончені вироби з мініатюрними деталями. Це можливість опанувати одразу кілька технік ліплення й власноруч створити інтер'єрну композицію у вигляді пташки.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до затишної творчої майстерні «Творці прекрасного». Їх зустріне майстер, який познайомить із особливостями полімерної глини та основними техніками ліплення. Профі продемонструє їм на практиці, як глина перетворюється на витончений виріб. Він розповість, як створювати різні види квітів, а потім видасть усі необхідні інструменти та матеріали, щоб Щасливчики теж змогли спробувати себе в цій захоплюючій творчості. Після створення витончених бутонів, залишиться лише прикріпити їх до основи у формі птаха.

Витончене мистецтво ліплення

Майстерність ліплення з полімерної глини зародилося ще в Японії. Його принадність у тому, що неймовірна «ніжність» дозволяє створювати фігурні вироби та опрацьовувати навіть найменші деталі. Майстер-клас надасть можливість чарівним чином перетворити безформний шматок глини на витончений бутон. Він відрізнятиметься від справжньої квітки тільки тим, що ніколи не зів'яне!

Матеріали надаються

Усе необхідне приладдя видається в майстерні. Крім полімерної глини необхідного відтінку, надаються ножиці, клей та інша фурнітура.

Квіткова композиція на пам'ять

Квіткова композиція у вигляді птаха стане чудовою прикрасою домашнього інтер'єру. Готовий аксесуар можна забрати на пам'ять та гордо виставити на найбільш помітному місці або подарувати близькій людині.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Екатерина
5 июля 2017
Мастер-класс понравился. Можно реализовать свои творческие задумки. Мастер Люба очень классная! Непринужденная творческая обстановка в конце мастер-класса несколько была нарушена контролирующим присутствием начальницы Алены.
Евгения
23 мая 2017
https://www.facebook.com/100002751868967
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и Прекрасными творениями!!! Впечатления -это лучший возможный подарок!
Надежда
5 февраля 2017
Мастер-класс "Цветы из полимерной глины" прошел так увлекательно!... Я даже не предполагала, что собственноручно могу выполнить столь тонкую работу. Мастер Ольга подробно рассказала и показала принципы и тонкости работы. Я прекрасно провела время. Всем рекомендую попробовать. Идея подарка-впечатления чудесна! Спасибо организаторам впечатлений и моему сыну, который сделал мне столь интересный подарок.
Наталья
12 августа 2016
https://www.facebook.com/nata.dpr
Добрый день!Это было просто волшебно!Спасибо мастеру Надежде, она профессионал!!! открыла для себя новое увлечение. С удовольствием вернусь в эту мастерскую и еще не раз. Всем рекомендую попробовать!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки