101170
 

Подаруй майстер-клас по виготовленню квітів з полімерної глини!

Індивідуальний урок з ліплення квіткової композиції з полімерної глини — дуже пластичного матеріалу, затвердіваючого лише при температурі +100 градусів. Це дозволяє створювати витончені вироби і надавати їм прочтость. Професійний майстер не тільки познайомить з основними техніками ліплення, але і допоможе з їх допомогою зліпити різні види бутонів. Залишиться лише об'єднати їх основі у формі пташки   і ексклюзивна інтер'єрна композиція готова! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 363 раз
1 чоловік
до 3 годин
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2018

Квіти з полімерної глини — що це?

Майстер-клас по створенню бутонів квітів з полімерної глини. Це м'який матеріал, який твердне при температурі 100-130 градусів. Його «податливість» дозволяє створювати витончені вироби з мініатюрними деталями. Це можливість освоїти відразу кілька технік ліплення і власноруч створити інтер'єрну композицію у вигляді пташки.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в затишну творчу майстерню «Творці прекрасного». Їх зустріне майстер, який познайомить з особливостями полімерної глини та основними техніками ліплення. Профі продемонструє їм на практиці, як глина перетворюється у витончений виріб. Він розповість, як створювати різні види квітів, а потім видасть всі необхідні інструменти і матеріали, щоб Щасливчики теж змогли спробувати себе в цьому захоплюючому творчості. Після створення витончених бутонів, залишиться лише прикріпити їх до основі у формі птаха.

Витончене мистецтво ліплення

Майстерність ліплення з полімерної глини зародилося ще в Японії. Його принадність у тому, що неймовірна «ніжність» дозволяє створювати фігурні вироби та опрацьовувати навіть найменші деталі. Майстер-клас надасть можливість чарівним чином перетворити безформний шматок глини в витончений бутон. Воно буде відрізнятися від справжнього квітки тільки тим, що ніколи не зів'яне!

Матеріали надаються

Всі необхідні приналежності видаються в майстерні. Крім полімерної глини необхідного відтінку, надаються ножиці, клей та інша фурнітура.

Квіткова композиція на пам'ять

Квіткова композиція у вигляді птаха стане чудовою прикрасою домашнього інтер'єру. Готовий аксесуар можна забрати на пам'ять, гордо виставивши на самому видному місці або подарувавши близькій людині.

Місце проведення враження:

Творці Прекрасного - Клуб з виготовлення декору своїми руками
вул.короленка, 6 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Е
Екатерина
5 липня 2017
Мастер-класс понравился. Можно реализовать свои творческие задумки. Мастер Люба очень классная! Непринужденная творческая обстановка в конце мастер-класса несколько была нарушена контролирующим присутствием начальницы Алены.

23 травня 2017
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и...
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и Прекрасными творениями!!! Впечатления -это лучший возможный подарок!

Н
Надежда
5 лютого 2017
Мастер-класс "Цветы из полимерной глины" прошел так увлекательно!... Я даже не предполагала, что собственноручно могу выполнить столь тонкую работу. Мастер Ольга подробно рассказала и показала принципы и тонкости работы. Я прекрасно провела время. Всем рекомендую попробовать. Идея подарка-впечатления чудесна! Спасибо организаторам впечатлений и моему сыну, который сделал мне столь интересный подарок.

12 серпня 2016
Добрый день!Это было просто волшебно!Спасибо мастеру Надежде, она профессионал!!! открыла для себя новое увлечение. С удовольствием вернусь в эту мастерскую и еще не раз. Всем рекомендую попробовать!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень