102486
 

Подаруй догляд для обличчя!

Комплексний догляд за обличчям, який передбачає очищення, відлущування, гель-пілінг і масаж за типом шкіри. Спеціаліст нанесе французьку косметику Institut Esthederm OSMOCLEAN, яка подарує шкірі блиск, свіжість і гладкість. Програма триває близько 60 хвилин, для комфорту в салоні видадуть все необхідне: капці, халат і шапочку для волосся. детальніше...

1 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
550 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 302 раз
1 людина
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 22 років
Використати до 28.02.2019

Догляд за обличчям — що це?

Візит до професійного косметолога, який зробить комплекс догляду за обличчям. Майстер очистить шкіру за допомогою професійної французької косметики й зробить маску, відповідно до типу шкіри Щасливчика, після чого — масаж. Така програма допоможе зробити шкіру ніжною та сяючою.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає центр косметології Sensbeauty. Програма догляду тривалістю близько 60 хвилин почнеться зі зняття макіяжу й тонізації шкіри. Потім косметолог нанесе Осмодерліз 1 — це ексклюзивний метод очищення, який допомагає досягти гладкості і рівного кольору обличчя. За ним нанесуть Осмодерліз 2 — відлущувальну маску, яка позбавить відмерлих клітин. Також Щасливчикові зроблять пілінг за допомогою спеціального геля. Завершенням комплексу стане масаж.

Для всіх типів шкіри

Догляд за обличчям підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої. Його можуть відвідувати Щасливчики старше 22 років.

Професійна косметика

Фахівець працює з косметикою Institut Esthederm OSMOCLEAN. Продукцію бренду випускають у Франції.

Усе необхідне видається

Перед початком програми Щасливчику видадуть халат, одноразові капці та шапочку для волосся.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Sensbeauty - центр сучасної косметології
вул. Писаржевського, 7 Показати на мапі

6 відгуків

Т
Тетяна
30 липня 2018
Приємна процедура, уважний персонал, який прислухається до побажань.

21 червня 2018
Изначально мне подарили другое "впечатление", но я его с легкостью поменяла на другое, более мне подходящее, выбрала уход для лица. Приятная процедура, лицо сразу стало чище - видно сразу. Конечно же, такой подарок очень приятен!

В
Вероника
20 листопада 2017
Очень хороший комплекс процедур! Тёплый приём и доброжелательный коллектив. Осталась очень довольна результатом и приятной атмосферой.

Л
Людмила
27 вересня 2017
Для женщины всегда важно хорошо выглядеть, поэтому приятно в подарок от друзей получить еще одну возможность сделать шаг навстречу хорошему настроению, красоте и прекрасному впечатлению от комплексного ухода за лицом. Все прошло чудесно, быстрая и безпроблемная активация сертификата, согласование и разбивка его стоимости, удобного времени проведения процедуры. Приятная атмосфера в салоне и...
Для женщины всегда важно хорошо выглядеть, поэтому приятно в подарок от друзей получить еще одну возможность сделать шаг навстречу хорошему настроению, красоте и прекрасному впечатлению от комплексного ухода за лицом. Все прошло чудесно, быстрая и безпроблемная активация сертификата, согласование и разбивка его стоимости, удобного времени проведения процедуры. Приятная атмосфера в салоне и внимательный персонал помогли получить истинное удовольствие от процедуры. Спасибо всем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень