23118
 

Подаруй урок дайвінгу для двох!

Знайомство з основами дайвінгу — підводного занурення з аквалангом. Програма заняття побудована на концепції DIR, що дозволяє швидко опанувати необхідні навички і в теорії, і на практиці. Професійний дайвер спочатку проведе докладний інструктаж на суші, а після запропонує вивчити «підводний світ» на глибині до 5 метрів. Все необхідне екіпірування видається, а урок проходить у невеликій групі. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
до 90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Урок дайвінгу для двох — що це?

Можливість разом із близькою людиною здобути базові навички дайвінгу. Досвідчений інструктор побудує хід уроку відповідно до принципів Міжнародної асоціації IANTD. Профі навчить: правилам безпечного занурення, навичкам поводження з аквалангом, основним сигнальним жестам і т.д. У ході заняття захоплюючу теорію змінить 30-хвилинна практика в басейні — на глибині близько 4 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з іншими новачками й досвідченим викладачем одного з кращих дайвінг-шкіл міста Dir-Diving. Місцем зустрічі стане басейн «Метеор». Спочатку профі розповість правила безпеки, підбере необхідне спорядження й покаже, як з ним поводитись. А після знайомства з теорією, Щасливчики зможуть попрактикуватися в дайвінгу. Інструктор весь час перебуватиме поруч, контролюючи процес занурення під воду й допомагаючи порадами.

Базові навички дайвінгу

Досвідчений інструктор навчить новачків:

  • методиці продування вух;
  • техніці правильного дихання;
  • основним підводним жестам;
  • способам боротьби з оптичним обманом.

Навчання за методикою асоціації IANTD

Міжнародна асоціація дайверів IANTD розробила навчальну програму для занурень на нітроксі (з кисневим балоном). На сьогоднішній день ця методика стала однією з найпопулярніших серед новачків. В її основу покладені прийоми, які допомагають швидше опанувати техніку занурень і зробити перебування під водою максимально комфортним.

Басейн глибиною 5 метрів

Басейн є ідеальним місцем для навчання дайверів-новачків. Занурення відбудеться на глибині близько 3-4 метрів. Вода буде комфортної температури +26С.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
DIR-DIVING - Дайвінг клуб
р. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27А Показати на мапі

40 відгуків

К
Карина
5 лютого 2018
Все привет) Если в Днепре Вам подарили сертификат BODO с впечатлениями на выбор не сомневайтесь: выбирайте дайвинг! Профессиональный и терпеливый инструктор Андрей Вам преподаст мастер-класс. Лично я осталась очень довольна, теперь хочу пройти весь курс обучения и получить сертификат. Спасибо друзьям за такой чудесный подарок!!!

Е
Елена
15 липня 2017
Урок прошёл замечательно!!! Все очень понравилось!!! Инструктор Андрей просто умничка!!!! Всем советую!!!!

А
Анна
2 червня 2017
Сертификат на урок дайвинга для двоих мне на Новый год подарил муж, поскольку знал, что я мечтала нырнуть с аквалангом. И вот наконец-то это свершилось!!! Результат превзошел ожидания!!! Подробный инструктаж квалифицированного инструктора помог погрузиться без проблем!!! Нам ОООчень понравился урок дайвинга!!! Рекомендую данное впечатление в качестве подарка друзьям, родственникам,коллегам ну, и себе любимым!!!

29 травня 2017
Очень было здорово!Спасибо большое инструктору Андрею!Рекомендую всем,bodo !!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень