23118
 

Подаруй заняття дайвінгом для двох!

Знайомство з основами дайвінгу — підводного занурення з аквалангом. Програма заняття побудована на концепції DIR, що дозволяє швидко освоїти необхідні навички і в теорії, і на практиці. Професійний дайвер спочатку проведе докладний інструктаж на суші, а після запропонує вивчити «підводний світ» на глибині до 5 метрів. Вся необхідна екіпіровка видається, а урок проходить в невеликій групі. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2018
2 людини
до 90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2018

Урок дайвінгу для двох — що це?

Можливість разом з близькою людиною придбати базові навички дайвінгу. Досвідчений інструктор побудує хід уроку відповідно до принципів Міжнародної асоціації IANTD. Профі навчить: правилами безпечного занурення, навичкам поводження з аквалангом, основним сигнальним жестам і т. п. В ході заняття захоплюючу теорію змінить 30-хвилинна практика в басейні — на глибині близько 4 метрів.

Як все проходить?

Щасливчики познайомляться з іншими новачками і досвідченим викладачем одного з кращих дайвінг-шкіл міста Dir-Diving. Місцем зустрічі стане басейн «Метеор». Спочатку профі розповість правила безпеки, підбере необхідне спорядження і покаже, як з ним звертатися. А після знайомства з теорією, Щасливчики зможуть попрактикуватися в дайвінге. Інструктор весь час буде перебувати поруч, контролюючи процес занурення під воду і допомагаючи порадами.

Базові навички дайвінгу

Досвідчений інструктор навчить новачків:

  • методикою продування вух
  • техніки правильного дихання
  • основним підводним жестам
  • способам боротьби з оптичним обманом

Навчання за методикою асоціації IANTD

Міжнародна асоціація дайверів IANTD розробила навчальну програму для занурень на нітроксе (з кисневим балоном). На сьогоднішній день ця методика стала однією з найпопулярніших серед новачків. В її основу закладені прийоми, які допомагають швидше освоїти техніку занурень і зробити перебування під водою максимально комфортним.

Басейн глибиною 5 метрів

Басейн є ідеальним місцем для навчання дайверів-новачків. Занурення пройде на глибині близько 3-4 метрів. Вода буде комфортної температури +26С.

Місце проведення враження:

DIR-DIVING
р. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27А Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

Е
Елена
15 липня 2017
Урок прошёл замечательно!!! Все очень понравилось!!! Инструктор Андрей просто умничка!!!! Всем советую!!!!

А
Анна
2 червня 2017
Сертификат на урок дайвинга для двоих мне на Новый год подарил муж, поскольку знал, что я мечтала нырнуть с аквалангом. И вот наконец-то это свершилось!!! Результат превзошел ожидания!!! Подробный инструктаж квалифицированного инструктора помог погрузиться без проблем!!! Нам ОООчень понравился урок дайвинга!!! Рекомендую данное впечатление в качестве подарка друзьям, родственникам,коллегам ну, и себе любимым!!!

Д
Дмитрий
29 травня 2017
Очень было здорово!Спасибо большое инструктору Андрею!Рекомендую всем,bodo !!!!

А
Анжелика
23 травня 2017
Все понравилось, все -супер. Спасибо инструктору Андрею, доступно, понятно, интересно. Отличное впечатление!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень