23117
 

Подаруй урок дайвінгу!

Пізнавальний урок підводного занурення зі спеціальним спорядженням. Заняття проходить у басейні на максимальній глибині 4-5 м. Температура води тут завжди підтримується на комфортному рівні — +26С. Навчання ґрунтується на концепції DIR-дайвінгу, яка спрямована на полегшення процесу занурення, особливо для новачків. За 1 заняття досвідчений викладач навчить техніці продування вух, правильному диханню, основним підводним жестам дайверів, а також іншим нюансам безпечного занурення. Заняття проходять у невеликих групах. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
до 90 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Урок дайвінгу — що це?

Захоплюючий досвід — знайомство з азами дайвінгу за ефективною програмою Міжнародної асоціації IANTD. Досвідчений інструктор допоможе опанувати правила поводження зі спорядженням, основні підводні жести, техніку дихання і т.д. Урок відбуватиметься в умовах, які ідеально підходять для навчання з нуля, — у просторому басейні на глибині близько 4 метрів. Тут завжди підтримується комфортна температура води з відміткою +26С.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає зустріч із досвідченим викладачем Dir-Diving у приміщенні басейного комплексу «Метеор». Першим ділом, профі проведе інструктаж з техніки безпеки, підбере відповідне спорядження та навчить правильно з ним поводитися. А після, коли теоретична частина навчання буде позаду, Щасливчик разом із іншими новачками зможе перейти до практики. Під контролем інструктора він проведе близько півгодини під водою, відпрацьовуючи техніку занурення.

Навички профі-дайвера — за 1 заняття

Всього за 1,5 години досвідчений інструктор допоможе набути базові навички дайвінгу:

  • техніку продування вух;
  • принципи правильного дихання;
  • основи мови підводного спілкування;
  • правила боротьби з оптичним обманом.

Навчальна концепція асоціації IANTD

Хід заняття побудований згідно з методикою Міжнародної асоціації дайверів IANTD. Це перше у світі сертифікуюче агенство, яке стало навчати любителів нітроксних (кисневих) занурень. Програма включає логічно побудовану схему прийомів, спрямованих, насамперед, на комфорт перебування під водою. Це робить програму уроку легким стартом для новачків.

Практика занурень в басейні

Занурення проходитиме у великому басейні на глибині близько 4 метрів. Його просторі розміри допоможуть відчути себе в умовах, максимально наближених до природних. Крім того, тут постійно підтримується комфортна температура води +26С.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
DIR-DIVING - Дайвінг клуб
р. Дніпропетровськ, вул. Макарова, 27А Показати на мапі

40 відгуків

К
Карина
5 лютого 2018
Все привет) Если в Днепре Вам подарили сертификат BODO с впечатлениями на выбор не сомневайтесь: выбирайте дайвинг! Профессиональный и терпеливый инструктор Андрей Вам преподаст мастер-класс. Лично я осталась очень довольна, теперь хочу пройти весь курс обучения и получить сертификат. Спасибо друзьям за такой чудесный подарок!!!

Е
Елена
15 липня 2017
Урок прошёл замечательно!!! Все очень понравилось!!! Инструктор Андрей просто умничка!!!! Всем советую!!!!

А
Анна
2 червня 2017
Сертификат на урок дайвинга для двоих мне на Новый год подарил муж, поскольку знал, что я мечтала нырнуть с аквалангом. И вот наконец-то это свершилось!!! Результат превзошел ожидания!!! Подробный инструктаж квалифицированного инструктора помог погрузиться без проблем!!! Нам ОООчень понравился урок дайвинга!!! Рекомендую данное впечатление в качестве подарка друзьям, родственникам,коллегам ну, и себе любимым!!!

29 травня 2017
Очень было здорово!Спасибо большое инструктору Андрею!Рекомендую всем,bodo !!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень