101732
 

Подаруй урок гончарного майстерності!

Захоплююче знайомство з гончарним майстерністю — мистецтвом створення виробів з глини. 2-годинне заняття познайомить з технікою ліплення і допоможе освоїти роботу з гончарним кругом. Це унікальна можливість створити близько 3-х глиняних виробів своїми руками і прикрасити їх авторським розписом. Забрати сувеніри з глини можна буде через 10-14 днів після випалу.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 675 раз
1 чоловік
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Урок гончарства — що це?

Безформний шматок глини поступово набуває обрисів — і це заслуга майстра-початківця! Дивно усвідомлювати, що цьому мистецтву більше 9 тисяч років, а ще дивовижніше — опинитися за гончарним кругом і відчути, ніби час зупинився. На 2-годинному занятті можна буде виготовити до 3 ексклюзивних глиняних робіт. Це можуть бути чашки, глечики або глечики. При бажанні, готову посуд також можна розписати і віддати майстрові на випал. Через 10-14 днів будинку виявиться унікальний комплект керамічних виробів hand-made.

Як все проходить?

Перед Щасливчиком відкриються двері творчої студії з унікальною атмосферою. Тон задають майстерно розписані роботи на полицях і унікальний ножний гончарний круг, який за роботою виглядає ще привабливіше. Для початку майстер ознайомить з технікою найпростішої ліплення. Щасливчик навчиться змішувати глину з водою в правильних пропорціях, відчує як матеріал стає пластичним і податливим, як нагрівається від тепла рук. Далі його чекає робота за гончарним кругом, яку можна порівняти хіба що з чарами. Щасливчик зможе створити до 3 виробів з глини, надавши їм будь-яку, навіть саму фантастичну форму. Роботи можна буде вручну розписати і віддати майстрові на випал. Через пару тижнів у будинку Щасливчика з'явиться ексклюзивна кераміка.

Сеанс арт-терапії за гончарним кругом

Взявши в союзники глину і гончарний круг, можна навчитися творити прекрасне своїми руками і отримати неповторне відчуття захоплення від можливості творити і радіти своїм маленьким шедеврів! Це відмінний спосіб творчої релаксації, яка триватиме цілих 2 години.

Ази гончарства — за 1 заняття

Спеціальні навички абсолютно не потрібні! Вже на першому майстер-класі новачок навчиться:

  • надавати глині потрібну форму
  • працювати за гончарним кругом
  • розписувати вироби візерунками

Ексклюзивна кераміка прикрасить дім

Це унікальна можливість створити до 3 виробів ручної роботи у вигляді чашки, горщика або глечика. Майстер забере ці творіння на випал і вже через 10-14 днів глиняний посуд перетвориться на керамічну. Довговічність і міцність — гарантована.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

8 серпня 2017
5 Августа посетила мастер класс по гончарству. По началу казалось что 2 часа это очень много, но потом поняли что можно было еще столько же сидеть и творить. Девочка преподаватель была очень вежливая, рассказывала много интересного про гончарство и была внимательная. Осталась очень очень довольна и с нетерпением жду когда можно будет забрать изделия и пользоваться ими))) Спасибо за хорошо проведенное время!

Н
Наталья
9 липня 2017
Сертификат на впечатление подарили друзья на день рождения! Из множества интересных выбрала то, что еще никогда не делала - урок гончарного мастерства! Не пожалела! Это самые положительные эмоции! Внимательные профессиональные преподаватели! Время пролетело слишком быстро! Спасибо Друзьям! Спасибо Bodo и мастерам за подарок!

П
Полина
9 травня 2017
Это впечатление было выбрано в подарок на день рождения. Идея отличная, она позволила семье собраться и повести время вместе, занимаясь чем-то творческим. Мы взяли два сертификата и пошли вчетвером. Хотя было всего два гончарных круга, именно это и оказалось круто. Мы менялись, общались и учились. Это просто чудо, когда в результате вращения круга и наших рук кусок глины превращался в нечто! А...
Это впечатление было выбрано в подарок на день рождения. Идея отличная, она позволила семье собраться и повести время вместе, занимаясь чем-то творческим. Мы взяли два сертификата и пошли вчетвером. Хотя было всего два гончарных круга, именно это и оказалось круто. Мы менялись, общались и учились. Это просто чудо, когда в результате вращения круга и наших рук кусок глины превращался в нечто! А когда это нечто становилось похоже на чашку-кружку-тарелку - нет слов - это какая-то магия! Спасибо нашему гиду (и учителю) в мир гончарного мастерства Александру. Мы его конечно замучили своей любознательностью (что, как и почему), но он держался молодцом, и успевал каждому все показать и объяснить. Замечательным открытием оказалось осознание того факта, что всем нам (конечно, при помощи Александра) удалось создать неплохие для первого раза предметы. И обязательно хочется подчеркнуть то удовольствие, что мы получили! Что интересное, многие наши знакомые тоже загорелись желанием испытать подобное).

Н
Наталья
6 квітня 2017
Мы посетили мастер-класс по гончарному мастерству вместе с 8-летним сынулей. Нашему общему восторгу не было предела! Я даже не знаю, кого из нас больше впечатлило это занятие! Великолепный мастер Настя сразу нашла творческий подходу к ребенку и буквально "зажгла" нас своим искусством!!! Я очень благодарна ей за ее работу с нами и профессионализм! А своим друзьям - за подаренный мне вместе с сертификатом BODO невероятный восторг!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень