101732
 

Подаруй урок гончарства!

Захоплююче знайомство з гончарною майстерністю — мистецтвом створення виробів з глини. 2-годинне заняття познайомить з технікою ліплення і допоможе освоїти роботу з гончарним кругом. Це унікальна можливість створити близько 3-х глиняних виробів своїми руками і прикрасити їх авторським розписом. Забрати сувеніри з глини можна буде через 10-14 днів після випалу.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 997 раз
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Урок гончарства — що це?

Безформний шматок глини поступово набуває обрисів — і це заслуга майстра-початківця! Дивно усвідомлювати, що цьому мистецтву більше 9 тисяч років, а ще дивовижніше — опинитися за гончарним кругом і відчути, ніби час зупинився. На 2-годинному занятті можна буде виготовити до 3 ексклюзивних глиняних робіт. Це можуть бути чашки, глечики або глечики. При бажанні, готову посуд також можна розписати і віддати майстрові на випал. Через 10-14 днів будинку виявиться унікальний комплект керамічних виробів hand-made.

Як все відбувається?

Перед Щасливчиком відкриються двері творчої студії з унікальною атмосферою. Тон задають майстерно розписані роботи на полицях і унікальний ножний гончарний круг, який за роботою виглядає ще привабливіше. Для початку майстер ознайомить з технікою найпростішого ліплення. Щасливчик навчиться змішувати глину з водою в правильних пропорціях, відчує як матеріал стає пластичним і податливим, як нагрівається від тепла рук. Далі його чекає робота за гончарним кругом, яку можна порівняти хіба що з чарами. Щасливчик зможе створити до 3 виробів з глини, надавши їм будь-яку, навіть фантастичну форму. Роботи можна буде вручну розписати і віддати майстрові на випал. Через пару тижнів у будинку Щасливчика з'явиться ексклюзивна кераміка.

Сеанс арт-терапії за гончарним кругом

Взявши в союзники глину і гончарний круг, можна навчитися творити прекрасне своїми руками і отримати неповторне відчуття захоплення від можливості творити і радіти своїм маленьким шедеврам! Це відмінний спосіб творчої релаксації, яка триватиме цілих 2 години.

Ази гончарства за 1 заняття

Спеціальні навички абсолютно не потрібні! Вже на першому майстер-класі новачок навчиться:

  • надавати глині потрібну форму;
  • працювати за гончарним кругом;
  • розписувати вироби візерунками.

Ексклюзивна кераміка прикрасить дім

Це унікальна можливість створити до 3 виробів ручної роботи у вигляді чашки, горщика або глечика. Майстер забере ці творіння на випал і вже через 10-14 днів глиняний посуд перетвориться на керамічний. Довговічність і міцність — гарантована.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

51 відгук

25 липня 2018
Впечатление от BODO я получила в подарок на день рождения от своих коллег. Меня давно привлекало гончарное искусство и вот представилась возможность попробовать себя в нем. Организационное взаимодействие c BODO было очень комфортным: от выбора места, даты и времени и до атмосферы в мастерской. Два часа пролетели незаметно в созидательном творческом процессе и неспешной беседе с мастером. Впечатление получилось и украсило мой день. Спасибо!

2 липня 2018
Ходила со своим молодым человеком на мастер класс глины на двоих. Понравилось. Сначала мастер немного рассказал о гончарном деле всецело, затем показал, как делать изделия и потом уже помог в изготовлении своего изделия. Единственное что мешало это ногти, и так как у хороший нюх, то немного напрягал запах глины.

Т
Тина
7 червня 2018
Благодаря старому фильму "Приведение" (1990 г.) у меня была мечта с детства попробовать сделать что-то из глины вместе со своей второй половинкой, всегда считала что это романтично. Спасибо bodo, за возможность воплотить мечту).

Д
Демьян
19 лютого 2018
Давно хотел попробовать себя в этом ремесле, а тут подарили сертификат от bodo! И конечно было выбрано « Гончарное мастерство на двоих». Долго описывать не буду. Всё было здорово! Вот ссылка на мою станицу в ФБ, там фото. Заходите смотрите.https://www.facebook.com/profile.php?id=100009186885069

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень