101732
 

Подаруй урок гончарства!

Захоплююче знайомство з гончарною майстерністю — мистецтвом створення виробів з глини. 2-годинне заняття познайомить з технікою ліплення і допоможе освоїти роботу з гончарним кругом. Це унікальна можливість створити близько 3-х глиняних виробів своїми руками і прикрасити їх авторським розписом. Забрати сувеніри з глини можна буде через 10-14 днів після випалу.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Урок гончарства — що це?

Безформний шматок глини поступово набуває обрисів — і це заслуга майстра-початківця! Дивно усвідомлювати, що цьому мистецтву більше 9 тисяч років, а ще дивовижніше — опинитися за гончарним кругом і відчути, ніби час зупинився. На 2-годинному занятті можна буде виготовити до 3 ексклюзивних глиняних робіт. Це можуть бути чашки, глечики або глечики. При бажанні, готову посуд також можна розписати і віддати майстрові на випал. Через 10-14 днів будинку виявиться унікальний комплект керамічних виробів hand-made.

Як все відбувається?

Перед Щасливчиком відкриються двері творчої студії з унікальною атмосферою. Тон задають майстерно розписані роботи на полицях і унікальний ножний гончарний круг, який за роботою виглядає ще привабливіше. Для початку майстер ознайомить з технікою найпростішого ліплення. Щасливчик навчиться змішувати глину з водою в правильних пропорціях, відчує як матеріал стає пластичним і податливим, як нагрівається від тепла рук. Далі його чекає робота за гончарним кругом, яку можна порівняти хіба що з чарами. Щасливчик зможе створити до 3 виробів з глини, надавши їм будь-яку, навіть фантастичну форму. Роботи можна буде вручну розписати і віддати майстрові на випал. Через пару тижнів у будинку Щасливчика з'явиться ексклюзивна кераміка.

Сеанс арт-терапії за гончарним кругом

Взявши в союзники глину і гончарний круг, можна навчитися творити прекрасне своїми руками і отримати неповторне відчуття захоплення від можливості творити і радіти своїм маленьким шедеврам! Це відмінний спосіб творчої релаксації, яка триватиме цілих 2 години.

Ази гончарства за 1 заняття

Спеціальні навички абсолютно не потрібні! Вже на першому майстер-класі новачок навчиться:

  • надавати глині потрібну форму;
  • працювати за гончарним кругом;
  • розписувати вироби візерунками.

Ексклюзивна кераміка прикрасить дім

Це унікальна можливість створити до 3 виробів ручної роботи у вигляді чашки, горщика або глечика. Майстер забере ці творіння на випал і вже через 10-14 днів глиняний посуд перетвориться на керамічний. Довговічність і міцність — гарантована.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

44 відгуків реальних людей

А
Анна
13 листопада 2017
11го числа были на гончарстве в МК. Все очень понравилось. Спасибо Саше за юмор и доступные объяснения! Скорей бы забрать изделия после обжига:)

6 листопада 2017
Что больше всего понравилось? - Увлеченность во время мастер класса. Атмосфера, доступно объясняли и помогали все время. возможность фантазировать и реализовывать то что хочется. Почему выбрали именно это впечатление? - С детства было интересно попробовать. Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? - Положительно, главное правильно подобрать!

Е
Елена
24 жовтня 2017
Хотелось попробовать "полепить" глиной. И наконец с помощью сертификата от bodo, который подарила подруга, мне это удалось. Было очень интересно и познавательно. Мне понравилось попробовать себя в гончарстве. Советую это впечатление!

Е
Екатерина
17 жовтня 2017
Я посетила урок гончарного мастерства в августе. Я осталась довольна всем – внимательным отношением мастера, атмосферой, температурой (на улице было слишком жарко), возможностью выбора того, что делать и в каком размере. Мой преподаватель помогала мне на каждом этапе изготовления моих «шедевров». Я не только отлично провела время, но и сейчас дома меня ежедневно радуют небольшая салатница и красивый подсвечник. Всем рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень