22136
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Індивідуальний урок, який допоможе новачкам впевнено триматися в сідлі. Інструктор підбере спокійних коней для пари, розповість про техніку безпеки і видасть захисні шоломи. Коли наїзники трохи звикнуть ходити кроком, можна буде покататися риссю. Якщо і цей стиль не викличе труднощів, значить настав час для галопу. У новачків буде 45 хвилин, щоб отримати нові вміння та насолодитися спілкуванням з кіньми. детальніше...

2 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
45 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Урок верхової їзди для двох — що це?

Знайомство з кінним спортом під керівництвом персонального тренера. Заняття подарує нові вміння та море позитивних вражень. Урок відбудеться одразу для двох Щасливчиків. Інструктори допоможуть освоїти ази управління конем. Залежно від навичок наїзників тренер підбере програму і запропонує освоїти базові стилі. Щоб Щасливчики відчували себе безпечно, їм нададуть захисні шоломи.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в кінний клуб Ohmyhorse. Тут новачків зустріне інструктор, який підбере спокійних коней. Перед початком уроку він розповість про техніку безпеки і покаже, як правильно сідати на коня. Щасливчики тренуватимуться спокійним крокам, потім перейдуть на рись, а у разі помітного прогресу наприкінці 45-хвилинного уроку зможуть проїхати галопом.

Індивідуальне заняття

Урок верхової їзди для Щасливчика та його друга проведуть персональні інструктори. Вони оцінять рівень існуючих навичок і складуть оптимальну програму заняття.

Підходить для новачків і досвідчених вершників

Відвідати майстер-клас можуть як початківці, так і досвідчені жокеї. Перші освоять базові стилі їзди, а другі зможуть вдосконалити навички.

Катання в будь-яку погоду

У теплу пору року заняття відбуваються у відкритому манежі, але взимку і в дощові дні покататися можна на критій площадці. Навіть в холодну погоду всередині підтримується комфортна температура.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ohmyhorse - Школа верхової їзди
Дніпропетровська обл., сел. Кіровське, вул. Некрасова, 29 Показати на мапі

39 відгуків

Е
Елизавета
16 серпня 2018
Очень понравилось. Правда сложно добираться, но это того стоит! Замечательный конь Рубик, очень послушный и добрый. Тренер Даша все очень хорошо объясняет и всегда помогает, отвечает на все вопросы. Рекомендую!

16 липня 2018
Урок верховой езды прошел на ура!!! Очень классно, за 45 минут получила массу впечатлений! Тренер была на высоте, все детально рассказала, постоянно контролировала, рассказывала много интересного. Обязательно приедем еще!!!

А
Алена
9 травня 2018
Очень понравилось!!! Общение с лошадьми не сравнить ни с какими другими животными! Получили много положительных эмоций. Дети впервые сели на лошадь, до этого никогда не проявляли интереса, остались очень довольны (старшему сыну 18 лет, младшему 11 лет). Сертификат подарили на день рождение младшему сыну, таких подарков у него еще не было. Думаем, что он запомнит именно этот день рождения))

К
Катя
3 жовтня 2017
Очень понравилось! Всегда мечтала покататься на лошадке, а сделать это под руководством опытного ездока - большое удовольствие. Он показал, как мне нужно взобраться на коня, как им управлять, да и с улыбкой отвечал на все мои вопросы. Лошадь была спокойная, послушная. В общем, довольна очень-очень)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень