22134
 

Подаруй урок верхової їзди!

Опанувати ази кінного спорту та навчитися впевнено триматися у сідлі допоможе індивідуальне заняття верхи на коні під наглядом кваліфікованого тренера. Протягом 45 хвилин учень буде знайомитися з такими стилями як крок, галоп і рись, щоб незабаром сміливо керувати конем, тримаючи віжки. Безпеку гарантують страховка та шолом. Заняття призначене для дорослих і дітей від 7 років. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
45 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Урок верхової їзди — що це?

Індивідуальне заняття верхи під наглядом уважного інструктора. Під час незабутнього 45-хвилинного уроку він покаже, як правильно сидіти в сідлі, тримати віжки та керувати конем. Тренер не тільки вкаже на помилки та надасть слушні поради, але й навчить розуміти тварину. А уникнути можливих травм допоможе надійна страховка і шолом.

Як все відбувається?

Зустрітися з професійним інструктором Щасливчикові доведеться на території кінного клубу Ohmyhorse. Після детального інструктажу з правил техніки безпеки він вирушить до місця уроку — на манеж. Тут досвідчений тренер допоможе піднятися на коня і покаже, як вміло триматися у сідлі. До кінця заняття Щасливчик освоїть такі базові стилі верхової їзди як крок, галоп і рись.

У будь-яку пору року

Урок верхової їзди порадує шанувальників кінного спорту в будь-який сезон. У теплу пору року працює відкрита арена, де і проходить навчання, а з наближенням холодів заняття переносять в критий манеж.

Підходить і дебютанту, і професіоналу

Верхи на коні можуть покататися як новачки, так і досвідчені вершники, які хочуть знову повернутися у сідло. Професійне заняття подарує незабутні відчуття дорослій людині та дитині, якій вже виповнилося 7 років.

Досвідчений інструктор

Урок проходитиме під ретельним наглядом кваліфікованого тренера, який буде уважно стежити за поведінкою коня. Він підбере кращого жеребця і покаже, як правильно та з комфортом сидіти в сідлі.

Місце проведення враження:

Ohmyhorse - Школа верхової їзди
Дніпропетровська обл., сел. Кіровське, вул. Некрасова, 29 Показати на мапі

123 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
13 листопада 2017
Сертификат для катания на лошадях на двоих, жене подарили на работе. Прогулка на природе очень понравилась. Красивые виды вокруг. Очень приятные и профессиональные инструктора. Ребенок был в восторге от катания на пони (Мамай) и еще больше понравилось его кормить. Обязательно сделаем себе еще раз такой подарок.

А
Артур
26 жовтня 2017
Спасибо за организацию прогулки на лошадях.Каталась моя дочь с подружкой.Впечатления от встречи и катания на лошадях на самом высоком уровне.Приехали они с комплектом позитивных эмоций, и погода не подвела. Спасибо Вам, за организацию такого досуга! Поделимся со своими знакомыми.

23 жовтня 2017
Безумно понравилась прогулка на лошади, море позитивных впечатлений. Очень удобный сервис. Спасибо вам большое

М
Мария
23 жовтня 2017
Сертификат получила в подарок на День рождения. На лошадях не каталась с детства, но навыки вспомнились быстро, благодаря очень профессиональным инструкторам. Получила море удовольствия!!! Всем довольна!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень