22134
 

Подаруй урок верхової їзди!

Опанувати ази кінного спорту та навчитися впевнено триматися у сідлі допоможе індивідуальне заняття верхи на коні під наглядом кваліфікованого тренера. Протягом 45 хвилин учень буде знайомитися з такими стилями як крок, галоп і рись, щоб незабаром сміливо керувати конем, тримаючи віжки. Безпеку гарантують страховка та шолом. Заняття призначене для дорослих і дітей від 7 років. детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
45 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Урок верхової їзди — що це?

Індивідуальне заняття верхи під наглядом уважного інструктора. Під час незабутнього 45-хвилинного уроку він покаже, як правильно сидіти в сідлі, тримати віжки та керувати конем. Тренер не тільки вкаже на помилки та надасть слушні поради, але й навчить розуміти тварину. А уникнути можливих травм допоможе надійна страховка і шолом.

Як все відбувається?

Зустрітися з професійним інструктором Щасливчикові доведеться на території кінного клубу Ohmyhorse. Після детального інструктажу з правил техніки безпеки він вирушить до місця уроку — на манеж. Тут досвідчений тренер допоможе піднятися на коня і покаже, як вміло триматися у сідлі. До кінця заняття Щасливчик освоїть такі базові стилі верхової їзди як крок, галоп і рись.

У будь-яку пору року

Урок верхової їзди порадує шанувальників кінного спорту в будь-який сезон. У теплу пору року працює відкрита арена, де і проходить навчання, а з наближенням холодів заняття переносять в критий манеж.

Підходить і дебютанту, і професіоналу

Верхи на коні можуть покататися як новачки, так і досвідчені вершники, які хочуть знову повернутися у сідло. Професійне заняття подарує незабутні відчуття дорослій людині та дитині, якій вже виповнилося 7 років.

Досвідчений інструктор

Урок проходитиме під ретельним наглядом кваліфікованого тренера, який буде уважно стежити за поведінкою коня. Він підбере кращого жеребця і покаже, як правильно та з комфортом сидіти в сідлі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ohmyhorse - Школа верхової їзди
Дніпропетровська обл., сел. Кіровське, вул. Некрасова, 29 Показати на мапі

39 відгуків

Е
Елизавета
16 серпня 2018
Очень понравилось. Правда сложно добираться, но это того стоит! Замечательный конь Рубик, очень послушный и добрый. Тренер Даша все очень хорошо объясняет и всегда помогает, отвечает на все вопросы. Рекомендую!

16 липня 2018
Урок верховой езды прошел на ура!!! Очень классно, за 45 минут получила массу впечатлений! Тренер была на высоте, все детально рассказала, постоянно контролировала, рассказывала много интересного. Обязательно приедем еще!!!

А
Алена
9 травня 2018
Очень понравилось!!! Общение с лошадьми не сравнить ни с какими другими животными! Получили много положительных эмоций. Дети впервые сели на лошадь, до этого никогда не проявляли интереса, остались очень довольны (старшему сыну 18 лет, младшему 11 лет). Сертификат подарили на день рождение младшему сыну, таких подарков у него еще не было. Думаем, что он запомнит именно этот день рождения))

К
Катя
3 жовтня 2017
Очень понравилось! Всегда мечтала покататься на лошадке, а сделать это под руководством опытного ездока - большое удовольствие. Он показал, как мне нужно взобраться на коня, как им управлять, да и с улыбкой отвечал на все мои вопросы. Лошадь была спокойная, послушная. В общем, довольна очень-очень)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень