Подаруйте вечерю в мексиканському ресторані!

подарували вже 178 рази
800 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

У ресторані пару чекатиме заздалегідь зарезервований столик. Офіціант запропонує гостям меню, з якого вони виберуть будь-які салати, основні страви та напої на суму сертифіката. Це може бути традиційне буріто, гострий чилі кон карне, кесаділья з сиром, коктейлі на основі текіли і різні десерти. Час перебування в ресторані не обмежений.

Чому ми вибрали ресторан Arizona Food Bar

Це перший ресторан мексиканської кухні у Дніпрі. Він розташувався в центрі міста. Інтер`єр закладу оформлений в ковбойському стилі на сучасний лад. У залі бару звучить сучасна музика, яка створює приємну атмосферу. Основа меню — мексиканська й американська кухні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Анжела
14 грудня 2018
Может Мексиканский ресторан и хорош... Но, нам не удалось там поужинать. Так как, по непонятным причинам столик не был забронирован. Хотя впечетление бронировали и по техническим причинам, bodo, переносили мероприятие на 3 дня. Кто виноват в досадно испорченом вечере так и не выяснили. Но уверено скажу, что к услугам bodo больше прибегать не буду. Жаль что сертификат нельзя вернуть и получить обратно дениги(
bodo
19 грудня 2018
Доброго дня, Анжело. Дякуємо за відгук. Приносимо вибачення за дану ситуацію. Ми провели роботу з партнером і партнер повідомив, що вам запропонували зачекати кілька хвилин в приміщенні, поки приготують ваш столик, проте не погодившись на це ви пішли з ресторану. Також вам було запропоновано прийти в ресторан наступного дня. На разі, партнер готовий вас прийняти і ваш столик буде приготовлено завчасно. Сподіваємось, що вам сподобається ваше враження.
Валерий
17 листопада 2018
Ужинали 16.11.18. Уютно, спокойно, очень вкусно!
Анна
20 серпня 2018
Вчера ужинали с мужем. Очень все вкусно, особенно сливочный суп с морепродуктами .Огромные порции , оформлены красиво. Приятная атмосфера и коллектив заведения . Спасибо)
Кирилл
18 липня 2018
Рекомендую! Мне кажется, что не совсем подходит термин "элитный". Но еда очень вкусная, на 5+. Обслуживание тоже понравилось. 800грн без спиртного хватило на 2 взрослых и 1 ребенка.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.