В гостях у коваля

2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 8 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

В гостях у коваля — що це?

Можливість доторкнутися до одного з найдавніших ремесел і побувати в майстерні коваля. Після захоплюючої ознайомчої екскурсії, випаде шанс викувати виріб самостійно, але під чітким керівництвом майстра. Це може бути невеликий сувенір у вигляді сердечка, равлика, підкови або невеликий ніж.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до стін автентичної кузні Live metall. Тут їх зустріне майстер, який розповість про історію ремесла, познайомить зі старовинними інструментами і покаже, як створюються витончені ковані шедеври. Потім він запропонує Щасливчикам самостійно взяти участь у створенні виробів, допомагаючи їм професійними порадами. Готовий сувенір залишається на пам'ять, як спогад про приємне і незвичайне проведення часу.

Знайомство з ковальською справою

Ковальська майстерність — найдавніше ремесло, відоме ще з часів кельтів. Гостям буде надана можливість перейняти частинку досвіду у коваля, а також побачити своїми очима старовинні атрибути його справи.

Захоплююча екскурсія по кузні

Профі проведе екскурсію по майстерні і познайомить гостей з технікою художнього кування по металу. Це унікальний шанс побачити справжню кузню зі старовинними інструментами, горном та дзвінким ковадлом.

Hand-made виріб на пам'ять

Гостям надається можливість під керівництвом досвідченого коваля викувати невеликий виріб і забрати його в якості сувеніра. Це може бути:

  • 2 переплетених сердечка
  • равлик
  • підкова
  • невеликий ніж (розміром з долоню)

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Андрей и Татьяна
5 листопада 2016
04.11.2016 года посетили кузню в парке Глобы! Получили замечательный мастер класс от самобытного кузнеца Григория Талисмана! Убедились, что кузнечное дело непростое ремесло, увидели оборудование, которое было традиционным для украинской кузни- печь, наковальню, молоты, клещи! Григорий поделился секретом, как понимать "душу" металла! Выковали подкову и монетки на счастье!!!Остались очень довольны, зарядились позитивом на весь день!!!! Спасибо огромное Талисману!!!!))) Очень всем рекомендуем посетить кузню, не пожалеете и останетесь очень довольны!!!
Анна
20 лютого 2016
Я хоть и девочка, но кузнечному делу хотела научиться очень давно. А тут такая возможность - сертификат от БОДО. Выковала знак зодиака своего парня - скорпион, подарю ему на ДР)))
Дмитрий
12 грудня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009475250015
ОООчень понравилось!!!! Делали подкову, все проходит очень интересно и познавательно. Мастер и его помощница настоящие таланты своего дела!
Елена
24 червня 2015
https://plus.google.com/103423129786472691134
Очень понравилось! Купила подарок мужу на день рождения, были всей семьей. Для мужа это был сюрприз. Выковал скифский нож, Был интересный квест, нам рассказывали разные истории о кузнечном мастерстве, изделиях. Было ОЧЕНЬ интересно. А в конце каждый выковапо монетке. Огромное спасбо КУЗНЕЦУ и его очаровательным помошницам
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.