101300
 

В гостях у коваля

Старовинне ремесло — у кузні з палаючим у горні вогнем. Майстер проведе для гостей екскурсію по своїм володінням, пояснюючи, як тут перетворюють метал на художні вироби. Новачків чекає знайомство з секретами кування, після чого вони самі зможуть випробувати себе у ковальській справі — під керівництвом майстра створити переплетені сердечка, підкову, невеликого равлика. Кований шедевр залишиться на пам'ять. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

В гостях у коваля — що це?

Можливість доторкнутися до одного з найдавніших ремесел і побувати в майстерні коваля. Після захоплюючої ознайомчої екскурсії, випаде шанс викувати виріб самостійно, але під чітким керівництвом майстра. Це може бути невеликий сувенір у вигляді сердечка, равлика, підкови або невеликий ніж.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до стін автентичної кузні Live metall. Тут їх зустріне майстер, який розповість про історію ремесла, познайомить зі старовинними інструментами і покаже, як створюються витончені ковані шедеври. Потім він запропонує Щасливчикам самостійно взяти участь у створенні виробів, допомагаючи їм професійними порадами. Готовий сувенір залишається на пам'ять, як спогад про приємне і незвичайне проведення часу.

Знайомство з ковальською справою

Ковальська майстерність — найдавніше ремесло, відоме ще з часів кельтів. Гостям буде надана можливість перейняти частинку досвіду у коваля, а також побачити своїми очима старовинні атрибути його справи.

Захоплююча екскурсія по кузні

Профі проведе екскурсію по майстерні і познайомить гостей з технікою художнього кування по металу. Це унікальний шанс побачити справжню кузню зі старовинними інструментами, горном та дзвінким ковадлом.

Hand-made виріб на пам'ять

Гостям надається можливість під керівництвом досвідченого коваля викувати невеликий виріб і забрати його в якості сувеніра. Це може бути:

  • 2 переплетених сердечка
  • равлик
  • підкова
  • невеликий ніж (розміром з долоню)

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Live metall - Ковальська майстерня
просп. Свободи, 159 Показати на мапі

6 відгуків

А
Андрей и Татьяна
5 листопада 2016
04.11.2016 года посетили кузню в парке Глобы! Получили замечательный мастер класс от самобытного кузнеца Григория Талисмана! Убедились, что кузнечное дело непростое ремесло, увидели оборудование, которое было традиционным для украинской кузни- печь, наковальню, молоты, клещи! Григорий поделился секретом, как понимать "душу" металла! Выковали подкову и монетки на счастье!!!Остались...
04.11.2016 года посетили кузню в парке Глобы! Получили замечательный мастер класс от самобытного кузнеца Григория Талисмана! Убедились, что кузнечное дело непростое ремесло, увидели оборудование, которое было традиционным для украинской кузни- печь, наковальню, молоты, клещи! Григорий поделился секретом, как понимать "душу" металла! Выковали подкову и монетки на счастье!!!Остались очень довольны, зарядились позитивом на весь день!!!! Спасибо огромное Талисману!!!!))) Очень всем рекомендуем посетить кузню, не пожалеете и останетесь очень довольны!!!

А
Анна
20 лютого 2016
Я хоть и девочка, но кузнечному делу хотела научиться очень давно. А тут такая возможность - сертификат от БОДО. Выковала знак зодиака своего парня - скорпион, подарю ему на ДР)))

12 грудня 2015
ОООчень понравилось!!!! Делали подкову, все проходит очень интересно и познавательно. Мастер и его помощница настоящие таланты своего дела!

24 червня 2015
Очень понравилось! Купила подарок мужу на день рождения, были всей семьей. Для мужа это был сюрприз. Выковал скифский нож, Был интересный квест, нам рассказывали разные истории о кузнечном мастерстве, изделиях. Было ОЧЕНЬ интересно. А в конце каждый выковапо монетке. Огромное спасбо КУЗНЕЦУ и его очаровательным помошницам

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень