Подаруйте вечір з кальяном для компанії!

подарували вже 454 рази
500 грн 4 люд. не обмежено
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Друзі розташуються у напівтемному залі. Їм принесуть кальянну карту, з якої вони зможуть вибрати тютюн. Як основу можна використовувати воду, сік, молоко, содову або алкоголь. За бажанням гості замовлять напої та десерт. Час перебування у закладі необмежений.

Чому ми вибрали кальянний бар «М'ята»

У кальянном меню закладу великий вибір тютюнових міксів різної міцності з фруктовими, квітковими й іншими добавками. Інтер'єр у стилі мінімалізму освіжають яскраві елементи декору м'ятного кольору. На фоні грає приємна музика.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Елена
4 листопада 2017
Вчера использовала подаренный мне сертификат на впечатление вместе с тремя подружками - всем единогласно понравилось абсолютно все: место (удобно добираться, указатели), атмосфера (очень уютно, душевно, весело) обслуживание , настроение и отношение персонала (предложили на выбор лучшие столики, подобрали вкусы кальяна с учётом наших пожеланий; очень понравилось, что ребята все время улыбаются))), наличие разнообразных настольных игр. Шли в Мяту после работы, думали посидим максимум пару часов... В результате не хотелось уходить вообще, поэтому решили в ближайшее время отметить здесь ДР одной из подружек!!))) Огромное спасибо БОДО за организацию, а Мяте за реализацию!!))) Вы - крутые!))
Виталий
29 червня 2017
Хорошо провели время с друзьями. Играли в настольные, болтали обо всем и релаксировали. Попробовал новый вид табака. Очень даже интересный.) Спасибо за приятный вечер.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.