102551
 

Подаруй вечір з кальяном для компанії!

Четверо друзів проведуть вечір за курінням кальяну. Компанія отримає депозит на 500 грн. На цю суму можна замовити два види тютюну і фірмовий східний чай. В кальянному меню закладу великий вибір тютюнових міксів різної міцності з фруктовими, квітковими та іншими добавками. Час релаксації не обмежений, тобто друзі зможуть сидіти, скільки вважатимуть за потрібне. детальніше...

4 люд. не обмежено Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 311 раз
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Вечір з кальяном для компанії — що це?

Спілкування з друзями в розслаблюючій «димній» атмосфері. Традиція розкурювання кальяну включає не тільки сам процес димлення, але й умови, в яких це робиться. Щасливчики розташуються на зручних диванчиках з подушками. Разом з музикою це дозволить повноцінно відпочити в домашній атмосфері. Кальян не зможе набриднути, адже в барах з східним ухилом завжди великий вибір самих різних смакових добавок.

Як все відбувається?

В кальянному барі «М'ята» четверо Щасливчиків зберуться у зручний час. Там вони отримають депозит на суму 500 грн. Їм принесуть кальянну карту, з якої вони зможуть вибрати тютюн. В меню багато різних міксів, від легкого димного HookahBro до курильної суміші з насиченим міцним смаком Tangiers. В залежності від залишку на депозиті, Щасливчики виберуть авторські чаї.

Атмосфера релаксу

Кальян розкурюють в залі з приглушеним світлом, в лаунж-зоні. Розслаблююча музика, фруктові та трав'яні тютюнові мікси підійдуть як для відпочинку в компанії друзів, так і для бізнес-зустрічі в неформальній обстановці.

Кальян на будь-який смак

В кальянному меню є безліч різних видів тютюну — від недорогих до елітних. Тим, хто ще не визначився зі своїми вподобаннями у міксах, офіціант допоможе зробити правильний вибір. У наявності як легкі варіанти, так і міцні.

Час необмежений

Друзі не будуть обмежені в часі. Вони зможуть випасти зі швидкого темпу міста і, не кваплячись, спілкуватися, пускати кільця диму або грати в настільні ігри.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
М'ята loungeroom - Кальян бар
вул. Чернишевського, 21г Показати на мапі

3 відгуки

Е
Елена
4 листопада 2017
Вчера использовала подаренный мне сертификат на впечатление вместе с тремя подружками - всем единогласно понравилось абсолютно все: место (удобно добираться, указатели), атмосфера (очень уютно, душевно, весело) обслуживание , настроение и отношение персонала (предложили на выбор лучшие столики, подобрали вкусы кальяна с учётом наших пожеланий; очень понравилось, что ребята все время улыбаются)))...
Вчера использовала подаренный мне сертификат на впечатление вместе с тремя подружками - всем единогласно понравилось абсолютно все: место (удобно добираться, указатели), атмосфера (очень уютно, душевно, весело) обслуживание , настроение и отношение персонала (предложили на выбор лучшие столики, подобрали вкусы кальяна с учётом наших пожеланий; очень понравилось, что ребята все время улыбаются))), наличие разнообразных настольных игр. Шли в Мяту после работы, думали посидим максимум пару часов... В результате не хотелось уходить вообще, поэтому решили в ближайшее время отметить здесь ДР одной из подружек!!))) Огромное спасибо БОДО за организацию, а Мяте за реализацию!!))) Вы - крутые!))

В
Виталий
29 червня 2017
Хорошо провели время с друзьями. Играли в настольные, болтали обо всем и релаксировали. Попробовал новый вид табака. Очень даже интересный.) Спасибо за приятный вечер.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень