Подаруйте вечір з кальяном для компанії!

подарували вже 393 рази
500 грн 4 люд. не обмежено
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі розташуються у напівтемному залі. Їм принесуть кальянну карту, з якої вони зможуть вибрати тютюн. Як основу можна використовувати воду, сік, молоко, содову або алкоголь. За бажанням гості замовлять напої та десерт. Час перебування у закладі необмежений.

Чому ми вибрали кальянний бар «М'ята»

У кальянном меню закладу великий вибір тютюнових міксів різної міцності з фруктовими, квітковими й іншими добавками. Інтер'єр у стилі мінімалізму освіжають яскраві елементи декору м'ятного кольору. На фоні грає приємна музика.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Елена
4 листопада 2017
Вчера использовала подаренный мне сертификат на впечатление вместе с тремя подружками - всем единогласно понравилось абсолютно все: место (удобно добираться, указатели), атмосфера (очень уютно, душевно, весело) обслуживание , настроение и отношение персонала (предложили на выбор лучшие столики, подобрали вкусы кальяна с учётом наших пожеланий; очень понравилось, что ребята все время улыбаются))), наличие разнообразных настольных игр. Шли в Мяту после работы, думали посидим максимум пару часов... В результате не хотелось уходить вообще, поэтому решили в ближайшее время отметить здесь ДР одной из подружек!!))) Огромное спасибо БОДО за организацию, а Мяте за реализацию!!))) Вы - крутые!))
Виталий
29 червня 2017
Хорошо провели время с друзьями. Играли в настольные, болтали обо всем и релаксировали. Попробовал новый вид табака. Очень даже интересный.) Спасибо за приятный вечер.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.