102566
 

Подаруй урок у велошколі для двох!

Індивідуальне заняття з техніки велосипедної їзди для двох. Пара професійних тренерів навчить друзів відчувати баланс, рушати з місця, гальмувати, входити в поворот і користуватися передачами. Центр прокату надасть новачкам велосипеди. Протягом усього уроку наставники будуть стежити за успіхами своїх учнів і в будь-який момент допоможуть запобігти падінню. Тривалість заняття — 90 хвилин. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 37 раз
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Велошкола для двох — що це?

Можливість навчитися кататися на велосипеді та відмінно провести час у компанії друга. Два досвідчених інструктори будуть супроводжувати Щасливчиків протягом усього заняття. Вони підберуть індивідуальний підхід до кожного з учнів. За час тренування новачки зможуть зрозуміти, як тримати рівновагу й керувати велосипедом. Щасливчики дізнаються все про безпечне пересування на двоколісному транспорті містом.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у центрі прокату Azpirin, де познайомляться зі своїми наставниками. Друзям нададуть велосипеди та розкажуть про правила безпеки. Після цього розпочнеться заняття в індивідуальному порядку — дві команди «викладач-учень» будуть тренуватися окремо. За 90 хвилин новачки навчаться рушати з місця, гальмувати, входити в повороти та користуватися швидкісними передачами. Під кінець заняття вони зможуть впевнено почуватися «в сідлі».

Індивідуальний підхід

Кожен із Щасливчиків буде займатися зі своїм інструктором протягом усього уроку. Завдяки цьому тренер зможе присвятити максимум уваги своєму учневі.

Велосипеди надаються

Для того щоб опанувати основи велосипедної їзди, не потрібно купувати двоколісного «друга» — велосипеди нададуть у центрі прокату. Щасливчикам необхідно тільки надіти зручний одяг та неслизьке взуття.

Активний відпочинок

Їхати на велосипеді й дивитися, як повз неспішно проносяться пейзажі, набагато приємніше, ніж просто сидіти на дивані. Крім красивих краєвидів, катання на велосипеді позитивно впливає на організм.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Azpirin - Центр прокату
вул. Старокозацкая, 58, парк ім. Лазаря Глоби, Показати на мапі

3 відгуки

А
Алина
14 червня 2018
В свои 25 стыдно было не уметь кататься на велосипеде. Думала, что научиться этому можно только в детстве, и я упустила свой шанс. Но нет! Оказывается все возможно с БОДО! Очень внимательный тренер, который доступно объясняет и поддержит во всех смыслах. Было страшно, но результат впечатляющий! Спасибо! Буду смело покорять велосипедные вершины дальше)

Н
Нина
1 серпня 2017
самой понравилось и всем советую! пошли с младшей сестрой. инструктор нашел подход к ней,она очень боится упасть, но в течении всего занятия она не просто ни разу не падала, но еще и попросила, чтобы мама ей велосипед купила!)

О
Оля
1 серпня 2017
никогда даже не пробовала кататься на велосипеде! самое важное - это правильный инструктор и подход. я шла на заняие со страхом, что постоянно буду падать. но за весь урок я ни разу не упала)) мне очень понравилось. теперь обязательно куплю себе велик)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень