102566
 

Подаруй урок у велошколі для двох!

Індивідуальне заняття з техніки велосипедної їзди для двох. Пара професійних тренерів навчить друзів відчувати баланс, рушати, гальмувати, входити в поворот і користуватися передачами. Центр прокату надасть новачкам велосипеди. Протягом всього заняття наставники будуть стежити за успіхами своїх учнів і в будь-який момент зможуть запобігти падінню. За 1,5 години опанувати їзду на велосипеді зможуть також діти від 5-ти років. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.10.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 19 раз
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2018

Велошкола для двох — що це?

Можливість навчитися кататися на велосипеді й відмінно провести час у компанії друга. Два досвідчених інструктора будуть супроводжувати Щасливчиків протягом усього заняття. Тренери підберуть індивідуальний підхід до кожного з учнів і навчать кататися. За час тренування новачки зможуть зрозуміти, як тримати рівновагу й управляти велосипедом. Щасливчики дізнаються все про безпечне пересування на двоколісному транспорті містом. Кваліфіковані інструктори дадуть відповіді на всі питання.

Як все відбувається?

Два Щасливчика приїдуть у центр прокату Azpirin, де вони познайомляться зі своїми наставниками. Друзям видадуть велосипеди й розкажуть про правила безпеки, після — розпочнеться заняття. Воно пройде в індивідуальному порядку — дві команди «викладач-учень» будуть тренуватися окремо. За 90 хвилин обидва Щасливчика навчаться рушати з місця, гальмувати, входити в поворот і користуватися швидкісними передачами. Під кінець заняття новачки зможуть впевнено почувати себе «в сідлі».

Індивідуальний підхід

Кожен із Щасливчиків буде займатися зі своїм інструктором протягом всього уроку. Завдяки цьому тренер зможе присвятити максимум уваги своєму учневі.

Велосипеди надаються

Для того, щоб опанувати основи велосипедної їзди, не потрібно купувати двоколісного «друга» — Azpirin надасть велосипеди. Щасливчикам необхідно тільки надіти зручний одяг та неслизьке взуття.

Активний відпочинок

Їхати на велосипеді й дивитися, як повз неспішно проносяться пейзажі, набагато приємніше, ніж просто сидіти на дивані. Крім красивих видів, катання на велосипеді позитивно впливає на організм.

Місце проведення враження:

Azpirin - Центр прокату
парк імені Лазаря Глоби, вул. Старокозацька, 58 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Н
Нина
1 серпня 2017
самой понравилось и всем советую! пошли с младшей сестрой. инструктор нашел подход к ней,она очень боится упасть, но в течении всего занятия она не просто ни разу не падала, но еще и попросила, чтобы мама ей велосипед купила!)

О
Оля
1 серпня 2017
никогда даже не пробовала кататься на велосипеде! самое важное - это правильный инструктор и подход. я шла на заняие со страхом, что постоянно буду падать. но за весь урок я ни разу не упала)) мне очень понравилось. теперь обязательно куплю себе велик)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень