Подаруй урок у велошколі для двох!

подарували вже 39 разів
2 людини
90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить на індивідуальний урок, де зможе опанувати їзду на велосипедах. Кожному з друзів підберуть байк в залежності від навичок. Інструктор розповість, як стартувати, повертати, гальмувати та користуватися передачами. Учні навчаться долати свої страхи та зможуть самостійно проїдуть невеликі відстані.

Чому ми вибрали центр прокату Azpirin

Центр прокату знаходиться в парку Лазаря Глоби. Заняття проводять досвідчені інструктори. Для катання є більше 20 сучасних велосипедів різних моделей. Інструктор складає індивідуальну програму в залежності від навичок.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алина
14 июня 2018
В свои 25 стыдно было не уметь кататься на велосипеде. Думала, что научиться этому можно только в детстве, и я упустила свой шанс. Но нет! Оказывается все возможно с БОДО! Очень внимательный тренер, который доступно объясняет и поддержит во всех смыслах. Было страшно, но результат впечатляющий! Спасибо! Буду смело покорять велосипедные вершины дальше)
Нина
1 августа 2017
самой понравилось и всем советую! пошли с младшей сестрой. инструктор нашел подход к ней,она очень боится упасть, но в течении всего занятия она не просто ни разу не падала, но еще и попросила, чтобы мама ей велосипед купила!)
Оля
1 августа 2017
никогда даже не пробовала кататься на велосипеде! самое важное - это правильный инструктор и подход. я шла на заняие со страхом, что постоянно буду падать. но за весь урок я ни разу не упала)) мне очень понравилось. теперь обязательно куплю себе велик)))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки