Подаруйте урок у велошколі для двох!

подарували вже 50 рази
2 людини
90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Пара вирушить на індивідуальний урок, де зможе опанувати їзду на велосипедах. Кожному з друзів підберуть байк в залежності від навичок. Інструктор розповість, як стартувати, повертати, гальмувати та користуватися передачами. Учні навчаться долати свої страхи та зможуть самостійно проїдуть невеликі відстані.

Чому ми вибрали центр прокату Azpirin

Центр прокату знаходиться в парку Лазаря Глоби. Заняття проводять досвідчені інструктори. Для катання є більше 20 сучасних велосипедів різних моделей. Інструктор складає індивідуальну програму в залежності від навичок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алина
14 червня 2018
В свои 25 стыдно было не уметь кататься на велосипеде. Думала, что научиться этому можно только в детстве, и я упустила свой шанс. Но нет! Оказывается все возможно с БОДО! Очень внимательный тренер, который доступно объясняет и поддержит во всех смыслах. Было страшно, но результат впечатляющий! Спасибо! Буду смело покорять велосипедные вершины дальше)
Нина
1 серпня 2017
самой понравилось и всем советую! пошли с младшей сестрой. инструктор нашел подход к ней,она очень боится упасть, но в течении всего занятия она не просто ни разу не падала, но еще и попросила, чтобы мама ей велосипед купила!)
Оля
1 серпня 2017
никогда даже не пробовала кататься на велосипеде! самое важное - это правильный инструктор и подход. я шла на заняие со страхом, что постоянно буду падать. но за весь урок я ни разу не упала)) мне очень понравилось. теперь обязательно куплю себе велик)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.