Подаруй урок у велошколі для початківців!

подарували вже 75 рази
1 людина
90 хв.
Залежить від погоди
Доступно від 5 років
Не вибрано
Використати до 31.05.2019
Актуально зараз або навесні

Як відбувається враження

Тренер індивідуально підбере велосипед для новачка та перевірить існуючі навички. Інструктор допоможе подолати страх падіння та навчить упевнено управляти байком. Вже на першому занятті велосипедист потренується:

  • правильно стартувати;
  • безпечно повертати і гальмувати;
  • користуватися передачами.

Чому ми вибрали центр прокату Azpirin

До місця проведення враження можна зручно дістатися громадським транспортом — центр прокату знаходиться в парку Лазаря Глоби. Урок відбудеться на асфальтованих доріжках, де немає машин. Інструктор розробить індивідуальну програму і допоможе освоїти основи правильної їзди.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алина
14 червня 2018
В свои 25 стыдно было не уметь кататься на велосипеде. Думала, что научиться этому можно только в детстве, и я упустила свой шанс. Но нет! Оказывается все возможно с БОДО! Очень внимательный тренер, который доступно объясняет и поддержит во всех смыслах. Было страшно, но результат впечатляющий! Спасибо! Буду смело покорять велосипедные вершины дальше)
Нина
1 серпня 2017
самой понравилось и всем советую! пошли с младшей сестрой. инструктор нашел подход к ней,она очень боится упасть, но в течении всего занятия она не просто ни разу не падала, но еще и попросила, чтобы мама ей велосипед купила!)
Оля
1 серпня 2017
никогда даже не пробовала кататься на велосипеде! самое важное - это правильный инструктор и подход. я шла на заняие со страхом, что постоянно буду падать. но за весь урок я ни разу не упала)) мне очень понравилось. теперь обязательно куплю себе велик)))

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.