101257
 

Подаруй проходження мотузкового парку для компанії!

Подолання підвісних мотузкових перешкод у компанії 4-х друзів. Разом належить залишити позаду перила, містки, канатні спуски, що розгойдуються, бруси і петлі. На вибір пропонується 5 трас різного рівня складності. Не обійдеться і без досвідченого інструктора, який навчить переміщатися за допомогою страхувальної системи з карабіном і розповість, як подолати складні ділянки підвісних трас. детальніше...

4 люд. 1 маршрут Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 605 раз
4 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Мотузковий парк для компанії — що це?

Захоплюючий комплекс мотузкових атракціонів під відкритим небом. Складається із захоплюючих трас з різноманітними перешкодами у вигляді поручнів, брусочків, петель, підвісних містків і канатних спусків. Достатньо невеликого інструктажу, щоб освоїти техніку подолання траси і її важких ділянок. Рівень складності маршруту залишається на особистий розсуд. Надається надійна страховка з карабіном. Можливість не тільки влаштувати собі непогану спортивну тренування, але й весело провести час в компанії друзів.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х друзів, щоб разом перевірити себе на спритність. Вони потраплять в мотузковий парк «Лень в пень», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він ознайомить їх з правилами безпеки і запропонує обрати захоплюючий маршрут траси. Після цього Щасливчикам видадуть страховку і розкажуть, як пересуватися за допомогою карабіна. Тепер компанія може сміливо вирушати в захоплюючу пригоду по мотузковим атракціонів! 

Мотузковий парк open-air

Весела компанія зможе підкорити захоплюючі нетрі першого в місті мотузкового парку «Лень в пень»! Траси чекають їх в одному з наймальовничіших місць Дніпропетровська — парку імені Шевченка. Друзі перевірять себе на міцність, підкоряючи захоплюючі перешкоди — перила, підвісні містки та бруси, що розгойдуються. Всі траси для дорослих закінчуються захоплюючим швидкісним спуском на канаті.

Вступний інструктаж перед стартом

Професійний інструктор навчить майстерно проходити навіть найскладніші ділянки трас. Він видасть кожному надійну страхувальну систему і навчить безпечному пересуванню за допомогою карабіна.

Цілих 5 маршрутів на вибір!

Рівень складності кожен визначає самостійно, орієнтуючись на власні можливості. Увазі гостей буде представлено 5 трас різної складності:

  • для дітей від 3 до 10 років
  • для новачків з короткими перешкодами
  • екстремальні траси для найсміливіших

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лінь у пень - Мотузковий парк (Дніпро)
парк ім. Шевченка Показати на мапі

27 відгуків

В
Валентина
13 листопада 2017
Очень понравилось не только детям но и нам взрослым. Получили заряд положительных эмоций. Будем еще не раз посещать.

В
Владислава
8 серпня 2017
Мне подарили сертификат на день рожденья.Я выбрала подарок веревочный парк для двоих и хорошо провела время со своей сестрой.Спасибо.

26 червня 2017
Проходили 4 уровень вдвоём с подругой-остались очень довольны, обязательно вернёмся сюда ещё раз!

В
Виталий
24 травня 2017
Замечательное впечатление. Дочке очень понравилось. Придем еще.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень