Подаруйте вечір з вином та фондю для двох!

подарували вже 15 рази
2 людини
90 хв.
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Пару зустріне офіціант і проведе за окремий столик. Для гурманів підготують дегустаційний сет з вина, сиру, фруктів і горіхів. У цей час сомельє займеться приготуванням фондю з швейцарського та голландських сирів. Гості зможуть поспостерігати за процесом. Фондю приправлять мускатним горіхом і подадуть до столу.

Чому ми вибрали мережу бутиків «Сирне королівство»

У магазинах представлено близько 100 видів сиру: з Голландії, Франції, Швейцарії, Італії, Іспанії, Норвегії та Англії. Кожен сорт можна спробувати на місці. Бутик знаходиться недалеко від центру міста, в ТЦ Delmar.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Лиза
17 грудня 2018
Вечер прошел замечательно, было очень вкусно. Спасибо большое сомелье - он был очень внимателен к деталям и все интересно рассказывал)) Мы с друзьями отлично провели время))
Влада
10 грудня 2018
Очень-очень-очень вкусно! Было интересно понаблюдать за процессом и что-то взять себе на заметку) Сыр просто нереально вкусный и ароматный! + его было предостаточно, чтобы чувствовать себя сытыми) Определенно вернемся в это место)))
Кирилл
1 жовтня 2018
вкусно и очень интересно. радует, что можно понаблюдать за процессом, чтобы в итоге повторить его дома) понравился и сыр, и вино, и отношение к нам.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.