Подаруйте вечір з вином та фондю для компанії!

4 людини
90 хв.
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Для компанії підготують окремий стіл, на який подадуть сет: біле вино, скибочки сиру гауда, різноманітні горіхи та фрукти. Поки друзі будуть насолоджуватися аперитивом, сомельє приготує фондю з швейцарського й голландських сирів. Готову страву приправят мускатним горіхом.

Чому ми вибрали мережу бутиків «Сирне королівство»

Гості зможуть поспостерігати за діями сомельє під час приготування фондю. В асортименті бутика знаходяться близько сотні сортів сиру з різних країн: Швейцарії, Іспанії, Голландії, Англії, Франції, Італії та Норвегії. Продегустувати кожен із них можна на місці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Лиза
17 грудня 2018
Вечер прошел замечательно, было очень вкусно. Спасибо большое сомелье - он был очень внимателен к деталям и все интересно рассказывал)) Мы с друзьями отлично провели время))
Влада
10 грудня 2018
Очень-очень-очень вкусно! Было интересно понаблюдать за процессом и что-то взять себе на заметку) Сыр просто нереально вкусный и ароматный! + его было предостаточно, чтобы чувствовать себя сытыми) Определенно вернемся в это место)))
Кирилл
1 жовтня 2018
вкусно и очень интересно. радует, что можно понаблюдать за процессом, чтобы в итоге повторить его дома) понравился и сыр, и вино, и отношение к нам.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.