Подаруй виноградне обгортання!

подарували вже 132 разів
650 грн 1 люд. до 90 хв.
1 людина
до 90 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Комплекс SPA процедур, що поєднує пілінг тіла, масаж, що розслабляє та виноградне обгортання. Перед початком клієнту запропонують прийняти душ, після чого фахівець перейде до SPA сеансу. Процедура проходить в кілька етапів:

  • Пілінг. Легкими масажними рухами майстер очистить тіло скрабом.
  • Обгортання й масаж. Спеціаліст нанесе на шкіру активну виноградну маску, а потім зробить масаж шиї та голови.
  • Зволоження. SPA процедура завершиться нанесенням лосьону для тіла.

Чому ми вибрали еко-студію Cosmo

Салон розташований недалеко від центру міста. Під час сеансу майстри використовують професійну французьку косметику Alginmask SPA Collection. Надалі, окрім виноградного обгортання, можна також відвідувати інші SPA процедури: ліфтинг, різні сеанси масажів, ароматерапію та ін.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Елена
10 сентября 2018
Очень понравилось впечатление, отдохнула телом и душей! Кожа после обертывания мягкая и нежная на ощупь. Да и настроение заметно улучшилось. В салоне все на уровне. Однозначно рекомендую.
Ольга
27 апреля 2018
https://www.facebook.com/100001394472250
Впечатления в виде сертификатов bodo мне подарили дочки на день рождения. Очень приятная процедура- полный релакс.Кроме самого обертывания, понравился массаж головы.
Наталья
27 декабря 2017
Добрый день.Впечатление подарили на день рождения дети.Процедура виноградного обертывания для меня была новой.Получила истинное удовольствие. После обертывания кожа стала как у младенца,мягкая,шелковистая. Спасибо персоналу салона за профессионализм.
Светлана
29 марта 2017
Обертывание было подарком на 8 марта и подарок, должна отметить, получился отличный! Понравился профессионализм косметолога, успела получить от нее несколько полезных советов ;) И сама процедура была приятной, эффект действительно есть!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки