Подаруй сходження на Говерлу для компанії!

подарували вже 27 разів
4 людини
3 дні (2 ночі)
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзям потрібно буде самостійно дістатися до Яремче, звідки стартує подорож.

  • У перший день приятелі заселяться в пансіонат «Первоцвіт», після чого в складі групи вирушать на оглядову екскурсію містом та околицями. Туристи прогуляються по центру Яремче, зможуть купити сувеніри і зробити фото у знаменитої гірської річки Прут.
  • На другий день запланований хайкінг на Говерлу. У складі групи компанія здійснить сходження на гору. Супроводжувати туристів буде досвідчений інструктор. На вершині друзі зможуть влаштувати пікнік і фотосесію. Всіх учасників нагородять сертифікатами.
  • В останній день приятелі вирушать до скель Довбуша, де для них проведуть пішохідну екскурсію «Таємничий світ українських опришків».

Чому ми вибрали туристичну компанію NRC Travel

Для туристів підготують усі умови комфортного проживання. Друзі зупиняться в двомісних номерах оздоровчого комплексу «Первоцвіт». Пансіонат розташований в екологічно чистому місці, в центрі Карпатських гір. В програму туру входить харчування (сніданки), проїзд на екскурсійному автобусі, супровід гіда. В день сходження на Говерлу також оплачуються вхідні квитки в Національний природний парк.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Михаил
13 июня 2018
Давно собирался на Говерлу, даже как-то стыдно было, что до сих пор не поднялся. Наконец-то решили с друзьями это сделать. Очень понравилось! Природа, сам маршрут, чувствуешь, что делаешь что-то великое в своей жизни))) Особенно, когда казалось, что вот-вот упадешь там на дороге)) Думаю, подняться на Говерлу должен каждый) Спасибо БОДО!
Андрей
15 сентября 2016
https://www.facebook.com/100002972486315
Было очень круто! хоть и сложно.... но оно того стоит! Эта красота, когда стоишь на "крыше Украины".... просто словами не описать.... А природа.... а воздух... Просто не хотелось уезжать од туда.... Обязательно нужно будет повторить в следующем году в мае!
Артем
20 июля 2016
Это точно нужно попробовать! Сложно до безумия. Мне кажется, мы умирали уже после часа подъема. А все ребята закаленные, в зале занимаемся) Но зато какие там виды - я вам этого не передам. Нужно брать и ехать смотреть! Организация тоже гут. Все было уже забронировано, кормили вкусно и сытно. Я и мои ребята довольны.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки