Повітряна гімнастика на полотнах

1 людина
до 90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Урок пройде з тренером. Спеціаліст оцінить фізичну підготовку новачка і запропонує виконати кілька простих вправ із полотнами. Наставник простежить за правильним виконанням кожного елемента в повітрі й навчить безпечним хватам. Новачок потренується відчувати баланс і працювати з власною вагою.

Чому ми вибрали танцювально-спортивну студію Pole Sport

У залі є дзеркала на весь зріст і шведські стінки. Анна Рум’янцева — засновник і тренер студії, майстер спорту з художньої та повітряної гімнастики, акредитований суддя. Студія розташована в центрі міста біля стадіону «Дніпро-Арена».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алиса
17 лютого 2018
Мне очень нравятся занятия у Ани и Кристины - девочки внимательные, показывают каждый элемент. Приятно приходить и находиться на тренировках.
Катя
1 лютого 2018
Это буквально чувство полета. Ощущение легкости. Мне очень понравилось. И очень хороший тренер, все прекрасно объяснили мне, спасибо
Оксана
8 грудня 2017
Карточка с гимнастикой попалась в наборе на день рождения. Мне стало интересно попробовать свои силы, и я пошла) Что могу сказать - это действительно сложно, но тренер все замечательно объясняет и учит правильно работать с собственным телом. И само направление захватывающее - здесь ты реально преодолеваешь себя, а не просто выполняешь какие-то упражнения. В общем время пролетело незаметно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.