102657
 

Подаруй майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

Знайомство з одним із найвидовищніших видів спорту. У новачка буде до 90 хвилин, щоб освоїти повітряні елементи і відчути себе справжнім гімнастом. Урок відбудеться один на один з тренером, який підбере прості вправи і навчить правильним хватам. Відвідвати майстер-клас зможуть як досвідчені спортсмени, так і люди без попередньої підготовки. З собою необхідно мати зручний одяг. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 62 раз
1 людина
до 90 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Повітряна гімнастика на полотнах — що це?

Новий популярний вид спорту, який дозволить відчути себе справжнім цирковим артистом. Приймаючи граційні пози, Щасливчик поліпшить силу, розтяжку та витривалість. Він навчиться контролювати своє тіло, адже для виконання повітряних елементів треба задіяти всі групи м'язів. Такий фітнес підходить кожному: новачок працюватиме з власною вагою без надмірного навантаження на спину.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає танцювально-спортивну студію POLE SPORT. Тут його зустріне адміністратор і видасть ключ від персональної шафки в роздягальні. Заняття відбудеться один на один із сертифікованим тренером. Воно почнеться з розминки, щоб розігріти зв'язки і суглоби. Потім інструктор оцінить фізичну підготовку новачка й запропонує виконати кілька елементів з полотнами. Загальна тривалість уроку — до 90 хвилин. З собою необхідно взяти зручний одяг.

Персональне тренування

Щасливчик буде займатися разом із досвідченим спортсменом. Інструктор підбере відповідні вправи, які подужає навіть новачок. Він простежить за правильним виконанням кожного елемента в повітрі і навчить робити безпечні хвати.

Видовищний вид спорту

Повітряна гімнастика — незвичайний і красивий напрямок фітнесу, який набуває все більшої популярності. Замість традиційних вправ на килимку доведеться повиснути на полотнах, тиснучи на м'язи власною вагою.

Підготовка не потрібна

Почати займатися цим видом гімнастики можуть навіть ті, хто раніше не відвідував спортзал. Тренер підбере відповідну програму уроку і допоможе впоратися з базовими елементами.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
POLE SPORT - Танцювально-спортивна студія
вул. Воскресенська, 41 Показати на мапі

3 відгуки

А
Алиса
17 лютого 2018
Мне очень нравятся занятия у Ани и Кристины - девочки внимательные, показывают каждый элемент. Приятно приходить и находиться на тренировках.

К
Катя
1 лютого 2018
Это буквально чувство полета. Ощущение легкости. Мне очень понравилось. И очень хороший тренер, все прекрасно объяснили мне, спасибо

О
Оксана
8 грудня 2017
Карточка с гимнастикой попалась в наборе на день рождения. Мне стало интересно попробовать свои силы, и я пошла) Что могу сказать - это действительно сложно, но тренер все замечательно объясняет и учит правильно работать с собственным телом. И само направление захватывающее - здесь ты реально преодолеваешь себя, а не просто выполняешь какие-то упражнения. В общем время пролетело незаметно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень