100957
 

Подаруй майстер-клас живопису для двох!

Урок олійного живопису від професійного художника для двох. Гостей повністю присвятять у творчий процес — кожен з них зможе створити по картині олією на полотні 30х40 см. Все необхідне для цього видадуть у студії: олійні фарби, пензлі, мастихіни та шпателі. Талановитий художник не тільки навчить користуватися всім інструментарієм, але й познайомить з різними техніками малювання та секретами композиції. Вже вдома барвисті картини будуть нагадувати про незвичайний досвід. детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
2 людини
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Живопис для двох — що це?

Пізнавальний майстер-клас створення олійних картин від професійного художника. Підходить як новачкам, так і досвідченим творцям. Всі необхідні матеріали видаються. Унікальна можливість створити власні шедеври на полотні 30х40 см. 2 готові картини можна забрати на пам'ять.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в стінах творчої студії «Майстер-клас», де їх зустріне професійний художник. Гостям видадуть все необхідне для уроку, після чого викладач розповість про різні техніки та секрети живопису. Визначившись з сюжетом для картини, Щасливчики зможуть випробувати свої знання на практиці. Під час творчого процесу досвідчений художник буде допомагати корисними порадами.

Доторкнутися до мистецтва живопису

Гості присвятять 3 години одному з найвишуканіших занять — живопису. Це можливість не тільки весело провести час із близькою людиною, але й отримати новий цікавий досвід. Художник навчить новачків:

  • основ композиції
  • різним технікам нанесення олійних фарб
  • азам написання натюрморту з натури

Все включено

Студія надасть все необхідне для захоплюючої творчості: олійні фарби, пензлі, мастихіни, шпателі, основу. Кожен буде малювати власну картину на полотні розміром 30х40 см.

Картини залишаються на пам'ять

По закінченню майстер-класу готові картини можна буде забрати з собою. Прекрасна можливість похвалитися перед близькими своїми талантами та прикрасити будинок власним шедевром. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

41 відгук

И
Игорь
12 жовтня 2018
Спасибо студии "Мастер-класс" и шикарному художнику и преподавателю Юлии за крутое занятие по живописи. Теперь я немного умею пользоваться мастихином :) Так же, спасибо очаровательному администратору Надежде за позитивную компанию :)

15 вересня 2018
Побывала в сентябре на трёх часовом мастер классе у прекрасной девушки Юлии. Понравилась атмосфера и как Юлия рассказывает и показывает. Захотелось у нее поучится подольше. Подарок получился на славу. Будет память что я попробывала себя как "художник"))

17 липня 2018
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об...
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об основах живописи маслом, и уделяет достаточно времени каждому ученику)) рекомендую))

Н
Надежда
22 березня 2018
Это впечатление мне подарили. Для меня это впечатление оказалось как глоток воздуха в быстротечном темпе жизни и позволило напомнить, что прекрасное может быть рядом. Очень рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень