101887
 

Подаруй майстер-клас живопису для компанії!

Індивідуальний урок живопису для компанії з 4 осіб. Друзі отримають базові знання та навички малювання маслом на полотні, дізнаються, як змішувати кольори і створювати об'ємні фігури. Кожен учасник самостійно вибере, що він буде малювати, а вчитель допоможе втілити ідею в життя. Знайомство з азами малювання маслом і створення своєї картини займе до 3 годин. детальніше...

4 люд. до 3-х годин Використати до 31.08.2018
4 людини
до 3-х годин
Все необхідне видається
Доступно з 15 років
Використати до 31.08.2018

Живопис для компанії — що це?

Майстер-клас з малювання маслом на полотні з мольбертом — це можливість відчути себе справжнім живописцем. Олійний живопис здобула популярність ще в XV столітті і з тих пір вона тільки збагачується новими техніками. Навчитися їй можна й по підручнику, але тільки вчитель дасть те, чого не дасть жодна книга — швидкий зворотній зв'язок, контроль за виконанням і оцінку отриманого результату. Час, проведений з майстром олійного живопису, не пройде марно. Разом з ним Щасливчики швидко розберуться в особливостях роботи з маслом і пізніше зможуть малювати, не допускаючи поширених помилок.

Як все відбувається?

У творчій студії «Майстер Клас» четверо друзів познайомляться з викладачем живопису. Він розповість про основні прийоми роботи з олійними фарбами: як їх змішувати на палітрі, правильно наносити мазки і створювати об'єм за допомогою тіні, тону та півтону. На час навчання Щасливчикам дадуть мольберт, полотно 30х40, пензлі і фарби. Використовуючи отримані знання, кожен намалює одну картину, яку зможе забрати додому через тиждень після майстер-класу.

Швидше і веселіше

Від професійного художника Щасливчики дізнаються про всі нюанси, які допоможуть їм уникнути можливих помилок в малюванні. До того ж, такий підхід дозволить швидко перейти до практики і закріпити отримані нею знання. А присутність друзів зробить навчальний процес більш невимушеним.

Без обмежень

Учасники майстер-класу не будуть обмежені темою. Щасливчики зможуть втілити в життя будь-яку свою задумку. Натюрморти, морські та лісові пейзажі, тварини, портрети — у них буде можливість намалювати все, що прийде в голову.

Кожному по картині

Витвір, створений під час заняття, можна буде забрати і повісити на саме видне місце в будинку або подарувати близькому. Щоб цей досвід надовго залишився в пам'яті, можна навіть обмінятися з друзями власними картинами. Їх Щасливчики зможуть забрати, як тільки висохне фарба.

Місце проведення враження:

Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

36 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
17 березня 2018
Побывала уже на двух занятиях - очень здорово! Первый раз взяла в руки мастихин и масляные краски, кое-что получилось, кое-что не совсем, но ощущение потрясающее. Хочется продолжать творить)

М
Мария
10 березня 2018
Спасибо большое за это чудесное впечатление! Почувствовала себя настоящим художником!)) Картина получилась очень атмосферной и красивой. Спасибо большое Юлии, ее профессиональному подходу, советам и коррекциям. Масса восхищения! Хочется продолжить еще!

С
Светлана
20 грудня 2017
Благодарю за интересно и приятно проведенное время! Уютная атмосфера мастерской располагает к творчеству). Отдельная благодарность Юлии, которая стремится, чтобы каждая работа была написана на высоком уровне! Виден профессиональный подход! За курс живописи я написала две картины очень достойно! Она дает дельные советы, благодаря которым чувствуешь уверенность в своих силах!

Н
Наталия
28 листопада 2017
Огромное спасибо интернет магазину Бодо и творческой студии «Мастер-класс»за массу положительных эмоций, полученных на мастер классе по живописи. Отдельная огромная благодарность двум Юличкам: профессионалу своего дела - художнику Юлии, которая посвящала в мир волшебства и моей любимой дочурке Юличке,которая подарила мне это море позитива! Получила кайф от творческого процесса, настоящая арт-терапия!!! Спасибо за прекрасный подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень