Живопис для компанії

4 людини
до 3 годин
Доступно з 15 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Живопис для компанії — що це?

Майстер-клас з малювання маслом на полотні з мольбертом — це можливість відчути себе справжнім живописцем. Олійний живопис здобула популярність ще в XV столітті і з тих пір вона тільки збагачується новими техніками. Навчитися їй можна й по підручнику, але тільки вчитель дасть те, чого не дасть жодна книга — швидкий зворотній зв'язок, контроль за виконанням і оцінку отриманого результату. Час, проведений з майстром олійного живопису, не пройде марно. Разом з ним Щасливчики швидко розберуться в особливостях роботи з маслом і пізніше зможуть малювати, не допускаючи поширених помилок.

Як все відбувається?

У творчій студії «Майстер Клас» четверо друзів познайомляться з викладачем живопису. Він розповість про основні прийоми роботи з олійними фарбами: як їх змішувати на палітрі, правильно наносити мазки і створювати об'єм за допомогою тіні, тону та півтону. На час навчання Щасливчикам дадуть мольберт, полотно 30х40, пензлі і фарби. Використовуючи отримані знання, кожен намалює одну картину, яку зможе забрати додому через тиждень після майстер-класу.

Швидше і веселіше

Від професійного художника Щасливчики дізнаються про всі нюанси, які допоможуть їм уникнути можливих помилок в малюванні. До того ж, такий підхід дозволить швидко перейти до практики і закріпити отримані нею знання. А присутність друзів зробить навчальний процес більш невимушеним.

Без обмежень

Учасники майстер-класу не будуть обмежені темою. Щасливчики зможуть втілити в життя будь-яку свою задумку. Натюрморти, морські та лісові пейзажі, тварини, портрети — у них буде можливість намалювати все, що прийде в голову.

Кожному по картині

Витвір, створений під час заняття, можна буде забрати і повісити на саме видне місце в будинку або подарувати близькому. Щоб цей досвід надовго залишився в пам'яті, можна навіть обмінятися з друзями власними картинами. Їх Щасливчики зможуть забрати, як тільки висохне фарба.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

42 відгуки

Виктория
11 ноября 2018
Мастер класс по живописи очень понравился. Атмосфера студии, преподаватель - все понравилось. Рекомендую
Игорь
12 октября 2018
Спасибо студии "Мастер-класс" и шикарному художнику и преподавателю Юлии за крутое занятие по живописи. Теперь я немного умею пользоваться мастихином :) Так же, спасибо очаровательному администратору Надежде за позитивную компанию :)
Валерия
15 сентября 2018
https://www.facebook.com/100000732317773
Побывала в сентябре на трёх часовом мастер классе у прекрасной девушки Юлии. Понравилась атмосфера и как Юлия рассказывает и показывает. Захотелось у нее поучится подольше. Подарок получился на славу. Будет память что я попробывала себя как "художник"))
Наталья
17 июля 2018
https://plus.google.com/105518734974438656134
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об основах живописи маслом, и уделяет достаточно времени каждому ученику)) рекомендую))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки