101887
 

Подаруй майстер-клас живопису для компанії!

Індивідуальний урок живопису для компанії з 4 осіб. Друзі отримають базові знання та навички малювання маслом на полотні, дізнаються, як змішувати кольори і створювати об'ємні фігури. Кожен учасник самостійно вибере, що він буде малювати, а вчитель допоможе втілити ідею в життя. Знайомство з азами малювання маслом і створення своєї картини займе до 3 годин. детальніше...

4 люд. до 3-х годин Використати до 31.03.2019
4 людини
до 3-х годин
Все необхідне видається
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2019

Живопис для компанії — що це?

Майстер-клас з малювання маслом на полотні з мольбертом — це можливість відчути себе справжнім живописцем. Олійний живопис здобула популярність ще в XV столітті і з тих пір вона тільки збагачується новими техніками. Навчитися їй можна й по підручнику, але тільки вчитель дасть те, чого не дасть жодна книга — швидкий зворотній зв'язок, контроль за виконанням і оцінку отриманого результату. Час, проведений з майстром олійного живопису, не пройде марно. Разом з ним Щасливчики швидко розберуться в особливостях роботи з маслом і пізніше зможуть малювати, не допускаючи поширених помилок.

Як все відбувається?

У творчій студії «Майстер Клас» четверо друзів познайомляться з викладачем живопису. Він розповість про основні прийоми роботи з олійними фарбами: як їх змішувати на палітрі, правильно наносити мазки і створювати об'єм за допомогою тіні, тону та півтону. На час навчання Щасливчикам дадуть мольберт, полотно 30х40, пензлі і фарби. Використовуючи отримані знання, кожен намалює одну картину, яку зможе забрати додому через тиждень після майстер-класу.

Швидше і веселіше

Від професійного художника Щасливчики дізнаються про всі нюанси, які допоможуть їм уникнути можливих помилок в малюванні. До того ж, такий підхід дозволить швидко перейти до практики і закріпити отримані нею знання. А присутність друзів зробить навчальний процес більш невимушеним.

Без обмежень

Учасники майстер-класу не будуть обмежені темою. Щасливчики зможуть втілити в життя будь-яку свою задумку. Натюрморти, морські та лісові пейзажі, тварини, портрети — у них буде можливість намалювати все, що прийде в голову.

Кожному по картині

Витвір, створений під час заняття, можна буде забрати і повісити на саме видне місце в будинку або подарувати близькому. Щоб цей досвід надовго залишився в пам'яті, можна навіть обмінятися з друзями власними картинами. Їх Щасливчики зможуть забрати, як тільки висохне фарба.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Майстер Клас - Творча студія
вул. Європейська (Миронова), 7а, оф.26 Показати на мапі

40 відгуків

В
Валерия
15 вересня 2018
Побывала в сентябре на трёх часовом мастер классе у прекрасной девушки Юлии. Понравилась атмосфера и как Юлия рассказывает и показывает. Захотелось у нее поучится подольше. Подарок получился на славу. Будет память что я попробывала себя как "художник"))

Н
Наталья
17 липня 2018
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об...
Впечатление в сертификате изначально было другое, но мне стало интересно попробовать то, чего я делать не умею, и то на чтобы я врядли потратила бы свои деньги))) Я выбрала впечатление "Живопись" и не пожалела. 3 часа разбили на 2 урока. Дается достаточно времени на мастер-класс. Конечно, за 2 урока я не стану художником, но новые эмоции уже появились))) Художник Юлия, интересно рассказывает об основах живописи маслом, и уделяет достаточно времени каждому ученику)) рекомендую))

Н
Надежда
22 березня 2018
Это впечатление мне подарили. Для меня это впечатление оказалось как глоток воздуха в быстротечном темпе жизни и позволило напомнить, что прекрасное может быть рядом. Очень рекомендую!

Л
Людмила
22 березня 2018
Сертификат получила в подарок и немного насторожилась:) Умение рисовать напрочь отсутствует и если честно, то большее удовольствие я получаю от экстрима. Когда бурлит кровь от адреналина, но никак не с кисточкой в руке...... И вот я решилась, подарок ведь. Пришла в мастерскую Счастья, по другому сказать не могу! Меня встретила милая Юля и убедила меня в том, что у меня все получится. И тут...
Сертификат получила в подарок и немного насторожилась:) Умение рисовать напрочь отсутствует и если честно, то большее удовольствие я получаю от экстрима. Когда бурлит кровь от адреналина, но никак не с кисточкой в руке...... И вот я решилась, подарок ведь. Пришла в мастерскую Счастья, по другому сказать не могу! Меня встретила милая Юля и убедила меня в том, что у меня все получится. И тут началось таинство!!! Кисточка как будто волшебная палочка у меня в руках, наносила мазок за мазком и к концу урока холст заполнился рисунком. Это , правда, похоже на рисунок!!! Художница Юля, которая была скорее ассистентом нежели учителем очень мягко давала советы и коментировала происходящее действо! Моя самооценка к концу урока выросла до уровня - начинающий художник:)))) Впереди еще один урок и море впечатлений!!! Думаю, что невероятное впечатление от мастер-класса сложилось из многих составляющих: - место проведения - творческая атмосфера - милый персонал - тихая релаксирующая музыка - художница Юлечка И много, много чего не опишешь, а можешь только ощутить находясь в мастерской! Жду следующий урок, что бы завершить картину. Уже и место ей присмотрела!:) Спасибо за эмоции и послевкусие! Рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень